wtorek, 6 listopada 2012

Nagość cz.2.Płeć to instrument dla rozwoju, a dokładniej płciowe stosunki. Alieni wnoszą już kilka wieków dywersji że nagie ciało to grzech, bezkulturność, nieprzyzwoitość. Doszło do tego że ludzi nie mają wiedzy o funkcjonowaniu, budowie i budowie własnych organów płciowym. Jak to się nazywa?? WOJNA.
Ciało to instrument, wciskają do głowy że podstawowa część instrumentu – do wyżucenia, nie warto ją trenować, poznawać by wykorzystać PRAWIDŁOWO do celów przeznaczonych. O jakim zdrowym potomstwie(silnycj duszach) może iść mowa?
Proszę spojżeć na połobogów, na skulptury, na obrazy - >przedstawiane nagie, nie było im czego się wstydzić, przyrody się nie wstydzi, instrumentu się nie wstydzi. Wsztydzić się i walczyć przeciwko przyrodzie to f-je alienów i zombi z przemytym mózgiem.
Nogi od od stop do kolan- pokazują fizyczne przejawienie enegrii, jaki jest kontakt z żywiołem Ziemi, nogi od kolan do anus- jak rezonuje człowiek z żywiołem Woda. Pupa, brzych, genitalie- jak się ma z Ogniem, akurat w brzuchu ogień trawienia modyfikuje jedzenie w siłe płciową. NIE amulety itd. Są głównymi arcanami, a CIAŁO – to NAJGŁOWNIEJSZy i najbardziej mocny arcan dla przyciągnięcia różnych energij kosmosu. Tylko istoty nienawidzące człowieka mogą wydawać zakazy na obrazy części ciała.
Piękno piersi i twarzy to arcanum dla przyciągania żywiołu Powietrze., czym ładniejsze, tym lepsze władanie żywiołem. I włosy, w rosyjskim nazywane czasem KOSMY, tj. Rezonacja z Kosmosem, czyli Efirem. Czym dłuższe i proste, tym lepiej. Włosy nikt nie dotyka, są zaplecione zawsze w warkocz, oprócz wypadków, które już opisywałam.

To genocyd, kiedy jedni dorosli pani i panowi nakazują innym panom i paniom co robić ze swoim nagim ciałem. Zakaz żeby Jań pztrzył na Iń to patologia.
Tam gdzi cłowiek nie zna siebie i zakonów które działają – wprowadza się dywersje, nacelone na postępowe niszczenie instrumentu, lub wykorzystywanie go w niewłaściwych celach.


1 komentarz:

  1. Dziękuję za pracę przy tych tekstach. Dużo wyjaśniają. Pozdrawiam !!

    OdpowiedzUsuń