niedziela, 4 listopada 2012

Rodziana wg. wedyzmu. Dharma kobiety-mężczyzny.

Rodzina- komórka społeczeństwa. Wnosząc dywersje w przyznaczenie rodzieny, rujnuje się całe społeczeństwo.

===========Część I============
Rodzina znajduje się pod wpływem księżyca ( kobieca planeta, kobiece rysy charakteru). To znaczy że kobieta jest odpowiedzialna za podtrzymanie „porządku” w rodzinnie. To strefa wpływu i realizacji dla kobiety, i nie dlatego że to –mify-niejasna tradycja-stereotypy!!!- Podobne dywersje rostrzestrzeniają sługi alienów, którym wszystko jedno na płciowość, oni germafrodyci., obywatele, podtrzymujące te poglądy- są w glębokiej niewiedzy+manipulacji poddawane. Wyjaśnię dlaczego to pole dla realizacji kobiety, dlaczego dharma kobiety taka a nie inna.
W rodzinnie kobieta otzrymuję główną dozę swojej karmy. W ogóle- dharma człowieka wyznaczona właściwościami psycho-fiziologicznymi+budową cieńkich ciał. Jeżeli kobieta działa zgodnie z swoją przyrodą- to przynosi szczęście wszystkim z kim ma do czynienia+się rozwija.
Czym jest sojusz kobiety i mężczyzny w planie metafizycznym , ezoterycznym? To Swiadomość- Jań(mężczyna), która działa w materii-Iń(kobieta). Dlaczego wedy rekomendują wychodzić za mąż za mężczyznę tej samej warny co kobieta?- Te same cele i poglądy na życie pozwolą kobiecie podporządkować się – materia podporządkowana świadomości, która w nej spełnia swoją misje. W wedyzmie kobieta nie zajmuje się praktykami duchowymi, askezą , itd..bo kobieta to pole dla realizacji...jeżeli chce rozwoju duchowego – wychodzi za mąż za mężczyznę, który praktykuje ascezy, yoge itd, jeżeli chce bogactwa – wychodzi za mężczyznę warny wajszja i służy mu polem dla realizacji sukcesu, jeżeli chce sprawiedliwości – wychodzi za mąż za kszatrija, omawia z nim turbujące ich kwestie, i już on, mając skłonność realizowywać się w społeczeństwie – robi to. Z tego wynikają obowiązki(dharma) konktetnie ze względu na ciało, w którym obecnie jest. Jeżeli jesteś mężczyzną – to znaczy że wszechświat potrzebuje ciebie akurat w tej roli i twoja dżiwatma musi się nauczyć pewnych rzeczy, których nauczanie się jest możliwe w ciele mężczyzny. Tak samo i kobieta. Dharma- lepiej gorzej spełniać swoje obowiązki, aniż perfekcynie cudze. Cudza dharma to droga do piekieł(BG). Faktycznie, odmawiając się od naszej przyrody i właściwości – wyrzekamy się Boga i ewolucji.
W dalszych częciach napiszę o obowiązkach, sile, słabościach kobiety, mężczyzny i plusach, wynikających ze spełnienia dharmy.To obszerny temat, który muszę wyświetlić w tym blogu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz