czwartek, 29 listopada 2012

Personalizm - przyczyna odwiecznych religijnych wojen

Częste pytanie- Kto ma racje - krisznaici, wisznuici, sziwaici itd..,?
A co jest ważniejsze w organizmie - nerka, serce, czy krew?
Brahma, Wisznu, Sziwa - to tylko różne aspekty Jednego.
W Wedach devy i asury to aspekty psychiki.
Spór kto jest Wieszchowną Osobowością Boga - to spóry poziomu przedszkola.
Jeden człowiek ewolucjonuje kiedy uczy się tworzyć, inny - likwidując tamas, walcząc.
Co dla naszej osobowości jest ważniejsze - umiejętność miłować dzieci, chronić ich przed niebezbieczeństwem, zdecydowanie wypowiedzieć się gdy robi coś złego?
Przy świadomości impersonalizmu, niemożliwe są konflikty typu "PIJ TEN LEK, ON JEST LEPSZY, NIE WAŻNE ŻE TY MASZ INNĄ CHOROBĘ NIŻ JA MIAŁAM. MI POMÓGŁ-CI POMOŻE TEŻ".
Już mówiłam gdzie są takie reguły - na fabrykach robotów.
Świadomość człowieka mocno związana gunami przyrody materialnej. Dlatego większość ludzi, by odczuwać miłość do Boga, musi ubrać go w materialne oblicze. Ale krzyczeć o tym że to prawda ostatniej instancji - śmieszne..

środa, 14 listopada 2012

Dharma kobiety, cz.2.21.umiejętność korzystania ze swoich włosów, zaplatania, fryzury.
22. Znanie różnych charakterów
23. Umiejętność przejawić każdy charakter
24. Umiejętność wyrazić swoje uczucia oraz ukryć ich
25. Umiejętność obrony swoją godność, honor
26. Umiejętność logicznego myślenia, widzenia przyczyn, wyyniesienia wniosków
27. Umiejętność pięknie mówić
28. Znanie gier, rozwijających umyśł
29. Umiejętność robienie podrachunków, niezbędnych przy gospodarstwie domowym
30. Znanie systemu podatkowego (:D)
31. Umiejętności dyplomatyczne
32. Umiejętność udowodnić swoją racje
33. Umiejętnośc rozpoznać jakości i możliwości człowieka
34. Umiejętność tłumaczenia snów, znaków
35. Umiejętność osiedlenia się w mieszkaniu, stworzenia komfortowej atmosfery
36. Umiejętnośc lepienia z gliny zabawek
37. Umiejętnośc pracy z tkaniną, dekorowanie, znanie symboli, ornamentów
38. Przygotowanie farb (naturalnych), znanie nauki o barwach
39. Znanie właściwości kamieni i umiejetność z nich korzystać
40. Kulinaria, przygotowanie napojów
41. Weda dzikich roślin, wykorzystanie ich w sprawach domowych, w leczeniu
42. Umiejętność uzyskanie dobrego „[agricultural output]”
43. Znanie chowu ( o hodowli zwierząt mowa))
44. Umiejętnośc gry, komunikacji ze zwierzętami, ich tresura
45. Grafologia, umiejętność poprawnego pisania, ładnego pisma
46. Umiejętnośc pokazać przy pomocy illustracji, obrazu swoje widzenia świata, stan wewnętrzny
47. Florystyka, ekibany,
ßznaczenia
48. Znanie bajek, powiedzeń, pieśni narodowych
49. Umiejętność robienia lalek dla gier, obrzędów, rytuałów
50. Pisanie wierszów, pieśni i ich wykonanie
51. Podstawy muzykologii
52. Plastycznośc w tańcu, umiejętność tańczyć pod różną muzykę
53. Umiejętnośc orientacji w nowej miejscowości
54. Umiejętność żonglowania
55. Umiejętnośc oszukiwania( spryt, żarty, zręczność)

wtorek, 6 listopada 2012

Nagość cz.2.Płeć to instrument dla rozwoju, a dokładniej płciowe stosunki. Alieni wnoszą już kilka wieków dywersji że nagie ciało to grzech, bezkulturność, nieprzyzwoitość. Doszło do tego że ludzi nie mają wiedzy o funkcjonowaniu, budowie i budowie własnych organów płciowym. Jak to się nazywa?? WOJNA.
Ciało to instrument, wciskają do głowy że podstawowa część instrumentu – do wyżucenia, nie warto ją trenować, poznawać by wykorzystać PRAWIDŁOWO do celów przeznaczonych. O jakim zdrowym potomstwie(silnycj duszach) może iść mowa?
Proszę spojżeć na połobogów, na skulptury, na obrazy - >przedstawiane nagie, nie było im czego się wstydzić, przyrody się nie wstydzi, instrumentu się nie wstydzi. Wsztydzić się i walczyć przeciwko przyrodzie to f-je alienów i zombi z przemytym mózgiem.
Nogi od od stop do kolan- pokazują fizyczne przejawienie enegrii, jaki jest kontakt z żywiołem Ziemi, nogi od kolan do anus- jak rezonuje człowiek z żywiołem Woda. Pupa, brzych, genitalie- jak się ma z Ogniem, akurat w brzuchu ogień trawienia modyfikuje jedzenie w siłe płciową. NIE amulety itd. Są głównymi arcanami, a CIAŁO – to NAJGŁOWNIEJSZy i najbardziej mocny arcan dla przyciągnięcia różnych energij kosmosu. Tylko istoty nienawidzące człowieka mogą wydawać zakazy na obrazy części ciała.
Piękno piersi i twarzy to arcanum dla przyciągania żywiołu Powietrze., czym ładniejsze, tym lepsze władanie żywiołem. I włosy, w rosyjskim nazywane czasem KOSMY, tj. Rezonacja z Kosmosem, czyli Efirem. Czym dłuższe i proste, tym lepiej. Włosy nikt nie dotyka, są zaplecione zawsze w warkocz, oprócz wypadków, które już opisywałam.

To genocyd, kiedy jedni dorosli pani i panowi nakazują innym panom i paniom co robić ze swoim nagim ciałem. Zakaz żeby Jań pztrzył na Iń to patologia.
Tam gdzi cłowiek nie zna siebie i zakonów które działają – wprowadza się dywersje, nacelone na postępowe niszczenie instrumentu, lub wykorzystywanie go w niewłaściwych celach.


Dharma kobiety.cz.1.


Kobieta- materia. Ewolucjonuje tylko gdy podporządkowuje się świadomości(mężczyZnie). Jeżeli pamiętać że kobieta- przedstawiciel materii i maji, wiadomo jaka jest jej dharma. Musi zadowalniać uczucia męża. Kiedy mężczyzna ma zaspokojone uczucia, jego umysł może być spokojnie skierowany na działalność(cel), która jest wiodącą w rodzinie. Pole działania, realizacji kobiety- dom, rodzina. Do pracy kobieta chodzi na odpoczynek. Musi podtrzymywać amosferę spokoju i błogości w domu. 2 ważny aspekt -> rodzenie dzieci (nadawanie materialnej obwłoki dla świadomości). Organizm musi być przygotowany do poczęcia, ciąży, porodu. Intymne mięśnie muszą być wytrenowane i pod kontrolem., pod kontrolem -> jedzenie, son, obrona, seks. Beż owładania nad tymi 4 strefami życia- o ewolucji  i jodze niema mowy. Jeżeli pozwala warna(kszatrini, bramini), wprowadzamy yogę, nie- gamnastyka, taniec brzucha, masaże., adaptowana joga dla kobiet, + ważne- owładanie energią płciową, (książki Mantak Chia), pamiętając że to 4 obowiązek, który trzeba wziąć pod kontrolę. Nauli, czyste jelita (temat o jedzeniu). Opiekowanie się. Jako przedstawiciel Maji- musi przyciągać i utrzymywać. Gdzie uwaga-tam energia. Kobieta- pasożyta energii seksualnej (jań)w skali rodziny. Pozwalając mężczyZnie przejawić zwierzchnictwo - powoduje że pojawia się u niego energia Jań, a u niej- Iń. Słowa kluczowe - PRZYJMOWAĆ, POCIĄGAĆ, WCIĄGAĆ, OPIKOWAĆ SIĘ. Niektóre kobiety negatywnie odzywają się o obowiązkach sprzątania, prania. Otóż. Wszystko w materialnym świecie - to punkty dostępu do naszej "duszy". Sprzątając w domu- sprzątamy wpasną psychikę, uporządkowując rzeczy- porządkujemy myśli. To nie niewolnictwo, to praktyka duchowa!!!!,, Jeżeli ma się ciało kobiety, to znaczy że taka karma, i dharme należącą do kobiety trzeba spełniać. Lepiej gorzej spełniana własna, niż lepiej cudza.
Ważne jest samodzielne przygotowanie jedzenia., gotując- można napełnić go energią którą chce się przekazać mężowi, gościom, więc to prosty sposób do korekcji sytuacji psychicznych w domie.+każde umiejętności który tu zdobywamy, są przydatne 100proc. dla dalszej ewolucji, i perfekcyjnie spełniane obowiązki szudry, dwarantują że wajśja będzie bardzo dobry.Nie ważne czy mąz spełnia swoje obowiązki, pierwszą zacząć musi kobieta, jest plastyczną i do niej należy kierowanie atmosferą w domu.
W Kama-Sutra podane 64 umiejętności kobiety-, które w pełni przewidują fałszywe ego męża, niwelują go, poprzez to że kobieta spełnia swoje obowiązki. TO jest edukacja , nauka i praktyka duchowa kobiety, a nie uniwersytet i hatha-joga.cz.1.
1. gotowność iść za mężem
2. umiejętność ukazania największego zadowolenia mężowi,
3. umiejętność przewidywać i realizowywać pragnienia męża
4. umiejętność być skupioną w każdej sytuacji
5. Włądanie i kontrola nad energią seksualną(płciową, czyli-kobiecą) dla poczęcia i urodzenia silnych i wysokoduchownych przodków męża.
6. czystość
7. znanie miłostnych gier i łask, umiejętność ich zastosować.
8. owładane różne pozycje seksualne(mowa o fizycznych możliwościach)
9. umiejętność ładnie się rozebrać
10. umiejętność zainteresowania męża dzięki ubraniom, zachowaniu.
11.umiejętność zaprezentować siebie
12. umiejętność pobudzić męża
13. umiejętność zostawić w łóżku męża, nie przeszkodziwszy
14. znać sposoby zasnąć po mężu
15. umiejętność spania w każdej pozycji
16. umiejętność robienia różnych typów masażu, podtrzymania zdrowia
17. leczenie znacharskie:zioła, siła życiowa, mantry
18. wiedza w sprawach domowych, obrzędowych, przysądów.
19. znanie podstaw astologii, znanie pozytywnych, niegatywnych dni.
20. umiejętność kontaktu z żywiołami


niedziela, 4 listopada 2012

Rodziana wg. wedyzmu. Dharma kobiety-mężczyzny.

Rodzina- komórka społeczeństwa. Wnosząc dywersje w przyznaczenie rodzieny, rujnuje się całe społeczeństwo.

===========Część I============
Rodzina znajduje się pod wpływem księżyca ( kobieca planeta, kobiece rysy charakteru). To znaczy że kobieta jest odpowiedzialna za podtrzymanie „porządku” w rodzinnie. To strefa wpływu i realizacji dla kobiety, i nie dlatego że to –mify-niejasna tradycja-stereotypy!!!- Podobne dywersje rostrzestrzeniają sługi alienów, którym wszystko jedno na płciowość, oni germafrodyci., obywatele, podtrzymujące te poglądy- są w glębokiej niewiedzy+manipulacji poddawane. Wyjaśnię dlaczego to pole dla realizacji kobiety, dlaczego dharma kobiety taka a nie inna.
W rodzinnie kobieta otzrymuję główną dozę swojej karmy. W ogóle- dharma człowieka wyznaczona właściwościami psycho-fiziologicznymi+budową cieńkich ciał. Jeżeli kobieta działa zgodnie z swoją przyrodą- to przynosi szczęście wszystkim z kim ma do czynienia+się rozwija.
Czym jest sojusz kobiety i mężczyzny w planie metafizycznym , ezoterycznym? To Swiadomość- Jań(mężczyna), która działa w materii-Iń(kobieta). Dlaczego wedy rekomendują wychodzić za mąż za mężczyznę tej samej warny co kobieta?- Te same cele i poglądy na życie pozwolą kobiecie podporządkować się – materia podporządkowana świadomości, która w nej spełnia swoją misje. W wedyzmie kobieta nie zajmuje się praktykami duchowymi, askezą , itd..bo kobieta to pole dla realizacji...jeżeli chce rozwoju duchowego – wychodzi za mąż za mężczyznę, który praktykuje ascezy, yoge itd, jeżeli chce bogactwa – wychodzi za mężczyznę warny wajszja i służy mu polem dla realizacji sukcesu, jeżeli chce sprawiedliwości – wychodzi za mąż za kszatrija, omawia z nim turbujące ich kwestie, i już on, mając skłonność realizowywać się w społeczeństwie – robi to. Z tego wynikają obowiązki(dharma) konktetnie ze względu na ciało, w którym obecnie jest. Jeżeli jesteś mężczyzną – to znaczy że wszechświat potrzebuje ciebie akurat w tej roli i twoja dżiwatma musi się nauczyć pewnych rzeczy, których nauczanie się jest możliwe w ciele mężczyzny. Tak samo i kobieta. Dharma- lepiej gorzej spełniać swoje obowiązki, aniż perfekcynie cudze. Cudza dharma to droga do piekieł(BG). Faktycznie, odmawiając się od naszej przyrody i właściwości – wyrzekamy się Boga i ewolucji.
W dalszych częciach napiszę o obowiązkach, sile, słabościach kobiety, mężczyzny i plusach, wynikających ze spełnienia dharmy.To obszerny temat, który muszę wyświetlić w tym blogu.